416MA504P
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
416MA504P
JLCPCB Part #
C5522424
Package
Plugin
Description
1 200mW 500kΩ ±25% ±250ppm/℃ 插件 Potentiometers, Variable Resistors ROHS