35601K8JT
MFR.Part #
35601K8JT
JLCPCB Part #
C2095887
Package
4320
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 300V 6W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 4320 Chip Resistor - Surface Mount ROHS