35401M8FT
MFR.Part #
35401M8FT
JLCPCB Part #
C3981508
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 4W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS