352162RFT
MFR.Part #
352162RFT
JLCPCB Part #
C2075716
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS