3430H2F8R2TE
MFR.Part #
3430H2F8R2TE
JLCPCB Part #
C5513331
Description
-55℃~+155℃ 2W 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS