AC1225JK-07130RL
MFR.Part #
AC1225JK-07130RL
JLCPCB Part #
C5576593
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS