TPNSR02L30NXT5G
MFR.Part #
TPNSR02L30NXT5G
JLCPCB Part #
C22435155
Description
-40℃~+125℃ 1 Independent 200mA 30V 4A 50uA@30V 550mV@200mA 0201 Schottky Diodes ROHS