TPAOZ8851ADI-18
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
TPAOZ8851ADI-18
JLCPCB Part #
C2928707
Package
DFN0603-2
Description
-55℃~+125℃ 0.3pF 100nA 18V 19.5V 2A@8/20us 40V 90W@8/20us ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 DFN0603-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS