PESD3V3S1UB-TP
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
PESD3V3S1UB-TP
JLCPCB Part #
C2827730
Package
SOD-523
Description
-55℃~+125℃ 110pF 150W@8/20us 200nA 3.3V 4.5V 9V、12V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS