ESD5V0B18A-0201
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
ESD5V0B18A-0201
JLCPCB Part #
C2890124
Package
DFN0603-2
Description
-55℃~+125℃ 100nA 11V 180W@8/20us 18A@8/20us 30pF 5V 8.5V ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 DFN0603-2 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS