5.0SMDJ24CA
Extended
Manufacturer
TECH PUBLIC
MFR.Part #
5.0SMDJ24CA
JLCPCB Part #
C20617300
Package
DO-214AB(SMC)
Description
128.5A@10/1000us 24V 29.5V 38.9V 5kW@10/1000us 5uA Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS