SL0650-2R2M
MFR.Part #
SL0650-2R2M
JLCPCB Part #
C22463827
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
12.5mΩ 12A 2.2uH 9A ±20% SMD,7.1x6.6mm Inductors (SMD) ROHS