YFF21PC0J226MT000N
MFR.Part #
YFF21PC0J226MT000N
JLCPCB Part #
C113218
Package
SMD-4P,2x1.2mm
Description
-55℃~+85℃ 22uF 4A 5mΩ 6.3V ±20% SMD-4P,2x1.2mm Feed Through Capacitors ROHS