VLS6045EX-470M-CA
MFR.Part #
VLS6045EX-470M-CA
JLCPCB Part #
C3223276
Package
SMD,6x6.3mm
Description
1.3A 1.8A 299mΩ 47uH ±20% SMD,6x6.3mm Power Inductors ROHS