VLS5045EX-100M-H
MFR.Part #
VLS5045EX-100M-H
JLCPCB Part #
C1845361
Package
SMD,5.3x5mm
Description
10uH 2.5A 3.1A 61mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,5.3x5mm Power Inductors ROHS