VLS4015CX-1R0M-H
MFR.Part #
VLS4015CX-1R0M-H
JLCPCB Part #
C3221965
Package
SMD,4x4mm
Description
1uH 2.98A 3.58A 48mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS