B43508A5567M7
MFR.Part #
B43508A5567M7
JLCPCB Part #
C1613511
Package
Plugin,D35xL45mm
Description
35mm 450V 45mm 560uF ±20% 插件,D35xL45mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS