VLS4012ET-2R2M-CA
MFR.Part #
VLS4012ET-2R2M-CA
JLCPCB Part #
C531460
Package
SMD,4x4mm
Description
1.7A 2.2uH 81mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS