VLS3015ET-4R7M-CA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
VLS3015ET-4R7M-CA
JLCPCB Part #
C3222621
Package
SMD,3x3mm
Description
1.35A 136mΩ 1A 4.7uH ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS