VLS3010ET-100M-CA
MFR.Part #
VLS3010ET-100M-CA
JLCPCB Part #
C6921374
Package
SMD,3x3mm
Description
10uH 468mΩ 560mA ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS