UF2327S4-272Y1R6-01
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
UF2327S4-272Y1R6-01
Description
-20℃~+120℃ 1.6A 100MΩ 200mΩ 280V 2kV - Common Mode Filters ROHS