UF1717V-601Y1R0-01
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
UF1717V-601Y1R0-01
Description
-20℃~+120℃ 100MΩ 1A 200mΩ 280V 2kV 600uH@1kHz - Common Mode Filters ROHS