UF1717V-342Y0R4-01
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
UF1717V-342Y0R4-01
Description
-20℃~+120℃ 1.3Ω 100MΩ 280V 2kV 3.4mH@1kHz 400mA - Common Mode Filters ROHS