UF1717H-282Y0R5-01
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
UF1717H-282Y0R5-01
Description
-20℃~+120℃ 100MΩ 1Ω 2 2.8mH@1kHz 280V 2kV 500mA - Common Mode Filters ROHS