TSL0808RA-101KR80-PF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
TSL0808RA-101KR80-PF
JLCPCB Part #
C87592
Package
Plugin,D8.5xL8.3mm
Description
100uH 250mΩ 800mA ±10% 插件,D8.5xL8.3mm Power Inductors ROHS