TFM160808ALC-1R0MTAA
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
TFM160808ALC-1R0MTAA
JLCPCB Part #
C501959
Package
0603
Description
1.1A 1.2A 127mΩ 1uH ±20% 0603 Power Inductors ROHS