SPM6530T-1R0M120
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
SPM6530T-1R0M120
JLCPCB Part #
C87572
Package
SMD,7.1x6.5mm
Description
13A 14.1A 1uH 7.81mΩ ±20% SMD,7.1x6.5mm Power Inductors ROHS