SPM5020T-1R0M-CA
MFR.Part #
SPM5020T-1R0M-CA
JLCPCB Part #
C7318396
Package
SMD,5.4x5.1mm
Description
1uH 25.3mΩ 6A 8.3A ±20% SMD,5.4x5.1mm Power Inductors ROHS