SPM5015T-3R3M-LR
MFR.Part #
SPM5015T-3R3M-LR
JLCPCB Part #
C501967
Package
SMD,5.4x5.1mm
Description
3.3uH 3.5A 4.4A 75mΩ ±20% SMD,5.4x5.1mm Power Inductors ROHS