SPM5015T-1R0M-CA
MFR.Part #
SPM5015T-1R0M-CA
JLCPCB Part #
C7318392
Package
SMD,5.4x5.1mm
Description
1uH 33.1mΩ 5.3A 7.8A ±20% SMD,5.4x5.1mm Power Inductors ROHS