SPM3020T-2R2M-CA
MFR.Part #
SPM3020T-2R2M-CA
JLCPCB Part #
C5924408
Package
SMD,3.2x3mm
Description
2.2uH 2.8A 3.9A 90mΩ ±20% SMD,3.2x3mm Power Inductors ROHS