SPM3020T-1R5M-LR
MFR.Part #
SPM3020T-1R5M-LR
JLCPCB Part #
C2046769
Package
SMD,3.2x3mm
Description
1.5uH 3.4A 4.4A 50mΩ ±20% SMD,3.2x3mm Power Inductors ROHS