SPM3012T-1R0M-CA
MFR.Part #
SPM3012T-1R0M-CA
JLCPCB Part #
C3221188
Package
SMD,3.2x3mm
Description
1uH 2.8A 3.4A 65mΩ ±20% SMD,3.2x3mm Power Inductors ROHS