SPM10054T-1R5M-HZ
MFR.Part #
SPM10054T-1R5M-HZ
JLCPCB Part #
C2046095
Package
SMD,10.7x10mm
Description
1.5uH 16A 4.9mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,10.7x10mm Power Inductors ROHS