MPZ1005S121CTD25
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
MPZ1005S121CTD25
JLCPCB Part #
C404687
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 1 1.2A 120Ω@100MHz 90mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS