SLF6045T-150M1R3-3PF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
SLF6045T-150M1R3-3PF
JLCPCB Part #
C138484
Package
SMD,6x6mm
Description
1.3A 1.3A 15uH 71.4mΩ ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS