SLF12575T-331M1R0-H
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
SLF12575T-331M1R0-H
JLCPCB Part #
C2045258
Package
SMD,12.5x12.5mm
Description
1.6A 1A 330uH 340mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS