SLF10145T-221MR65-H
MFR.Part #
SLF10145T-221MR65-H
JLCPCB Part #
C1331224
Package
SMD,10.1x10.1mm
Description
220uH 470mΩ 800mA AEC-Q200 ±20% SMD,10.1x10.1mm Power Inductors ROHS