NLV32T-1R8J-PF
MFR.Part #
NLV32T-1R8J-PF
JLCPCB Part #
C41039
Description
1.8uH 350mA 900mΩ Magnetic Shielded Inductor ±5% 1210 Power Inductors ROHS