NLV32T-1R8J-EF
MFR.Part #
NLV32T-1R8J-EF
JLCPCB Part #
C295127
Description
1.8uH 350mA 900mΩ Magnetic Shielded Inductor ±5% 1210 Power Inductors ROHS