NLV32T-022J-PF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
NLV32T-022J-PF
JLCPCB Part #
C250168
Package
1210
Description
200mΩ 22nH 450mA Magnetic Shielded Inductor ±5% 1210 Power Inductors ROHS