NLV25T-6R8J-PF
MFR.Part #
NLV25T-6R8J-PF
JLCPCB Part #
C250158
Description
165mA 2.7Ω 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±5% 1008 Power Inductors ROHS