NLV25T-3R9J-PF
MFR.Part #
NLV25T-3R9J-PF
JLCPCB Part #
C250157
Description
180mA 2.1Ω 3.9uH Magnetic Shielded Inductor ±5% 1008 Power Inductors ROHS