NLV25T-2R7J-EF
MFR.Part #
NLV25T-2R7J-EF
JLCPCB Part #
C286745
Description
1.7Ω 195mA 2.7uH Magnetic Shielded Inductor ±5% 1008 Power Inductors ROHS