NLV25T-1R8J-PF
MFR.Part #
NLV25T-1R8J-PF
JLCPCB Part #
C88539
Description
1.45Ω 1.8uH 210mA Magnetic Shielded Inductor ±5% 1008 Power Inductors ROHS