NLV25T-1R8J-EF
MFR.Part #
NLV25T-1R8J-EF
JLCPCB Part #
C295178
Description
1.4Ω 1.8uH 210mA Magnetic Shielded Inductor ±5% 1008 Power Inductors ROHS