NLFV32T-101K-EF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
NLFV32T-101K-EF
JLCPCB Part #
C114775
Package
1210
Description
100uH 2.2Ω 55mA Wirewound Inductor ±10% 1210 Power Inductors ROHS