NLFV25T-100K-PF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
NLFV25T-100K-PF
JLCPCB Part #
C107342
Package
1008
Description
10uH 155mA 432mΩ ±10% 1008 Power Inductors ROHS