NLFC453232T-101K-PF
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
NLFC453232T-101K-PF
JLCPCB Part #
C524453
Package
1812
Description
1.7Ω 100uH 90mA ±10% 1812 Power Inductors ROHS