NLCV32T-1R5M-EFD
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
NLCV32T-1R5M-EFD
JLCPCB Part #
C295381
Package
1210
Description
1.5uH 110mΩ 830mA AEC-Q200 ±20% 1210 Power Inductors ROHS